Похідний ніж Spyderco Resilience C142PSBBK (C142PSBBK)
Відео 14Фото 20 |
Spyderco Resilience C142PSBBK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Resilience C142PSBBK
Усі ціни 14 →Складной нож Spyderco Resilience Black Blade FRN C142PSBBK | 3 362 грн. |
Spyderco Resilience Black Blade (C142PSBBK) | 3 360 грн. |
Нож Spyderco Resilience Black Blade FRN, полусеррейтор (C142PSBBK) | 3 360 грн. |
Ніж Spyderco Resilience FRN Black Blade Serrated (C142PSBBK) | 3 248 грн. |
Нож Spyderco Resilience FRN Black Blade Serrated (C142PSBBK) C142PSBBK | 3 100 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →