Похідний ніж Civivi Spiny Dogfish C22006-3 (C22006-3)
Відео 9Фото 18 |
Civivi Spiny Dogfish C22006-3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Spiny Dogfish C22006-3
Усі ціни 16 →Civivi Spiny Dogfish C22006-3 Green | 3 310 грн. |
Ніж складаний Civivi Spiny Dogfish C22006-3 | 3 310 грн. |
Карманный нож Civivi Spiny Dogfish зеленый C22006-3 | 3 310 грн. |
Ніж складаний Civivi Spiny Dogfish C22006-3 | 3 310 грн. |
Ніж Civivi Spiny Dogfish Black Blade G10 Green (C22006-3) | 3 310 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →