Мисливський ніж Ruike F181-B
Фото 5 |
Ruike F181-B |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike F181-B
Усі ціни 13 →Ruike F181-B | 3 470 грн. |
Ніж Ruike F181-B | 3 470 грн. |
Ruike Нож Ruike F181 черно-серый F181-B | 3 470 грн. |
Туристичний ніж Ruike (F181-B) | 3 470 грн. |
Нож Ruike F181-B | 3 470 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →