Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Ножиці по металу   /   Stal

Ножиці по металу Stal 41002 правий різ

Фото - Ножиці по металу Stal 41002 правий різ
Stal 41002
Тип
по листовому металу
Різ
правий
Товщина різу
1 мм
Довжина губок/лез
35 мм
Марка сталі
Cr-V
Зворотна пружина
Блокування лез
Прогумовані рукоятки
Довжина
250 мм
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.

Купити Stal 41002 правий різ

Ножиці по металу СТАЛЬ (41002)

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
318 грн.

Ножиці по металу Сталь СR-V 41004 правий різ 250 мм (40648)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
273 грн.

Сталь СR-V 250 мм правые (41002) СR-V250ммправые(41002)

Тип/Ножиці по металу|Особливості/Розтискаюча пружина, Отвір для підвісу|Напрямок різу/Правий|Довжина/250 мм|Країна виробництва/Китай|Особливості, додаткові характеристики/ - Ріжучі кромки - високоякісна хром-ванадієва сталь - Матеріал рукоятки: пластик з гумовими вставками - Товщина різу: 1 мм - Довжина ріжучих кромок : 35 мм |Бренд/Сталь
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
319 грн.

СТАЛЬ Ножиці по металу СТАЛЬ 41002 250 мм праві

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
379 грн.

Динаміка цін на Stal 41002 правий різ

Модификації Stal 41002

Ціни на Stal 41002
Stal 41001 лівий різвід 279 грн.3 пропозиції
Stal 41002 правий різвід 273 грн.4 пропозиції
Stal 41003 прямий різвід 273 грн.4 пропозиції