Струбцина Stal 47114 300 мм
Stal 47114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47114 300 мм
Струбцина F-образная Сталь 47114 300 мм (55463) | 195 грн. |
Струбцина столярна Сталь F-подібна 80 х 300 мм (55463) | 245 грн. |
Струбцина столярна Сталь F-образна 80 х 300 мм 47114 (55463) | 241 грн. |
Струбцина пружинна 230 мм Сталь (2 штуки) (БП-55463) | 337 грн. |
Струбцина столярна СТАЛЬ 55463 тип F 80x300мм | 208 грн. |
Модификації Stal 47114
Ціни на Stal 47114 |
---|---|---|---|---|
Stal 47124 150 мм | від 111 грн. | 8 пропозицій | ||
Stal 47105 200 мм | від 120 грн. | 9 пропозицій | ||
Stal 47125 250 мм | від 127 грн. | 7 пропозицій | ||
Stal 47114 300 мм | від 195 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →