Болгарка Stark AG 850 R (130085020)
Відео 1Фото 4 |
Stark AG 850 R без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Надійна, продуктивна і компактна кутова шліфувальна машина з колекторним двигуном середньої потужності і мережевим живленням. Призначена для активного побутового та професійного застосування. Легко впорається з помірними обсягами робіт, здатна тривалий час експлуатуватися в режимі навантажень малої/середньої інтенсивності. Може використовуватися ефективний Ручний інструмент для різання і сухого шліфування чорних / кольорових металів або сплавів, обробки натурального/штучного каменю, цегли, кераміки та інших твердих мінеральних матеріалів.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2018 року. Ключовими перевагами цієї моделі є підвищена надійність, помірна вага і якісно оптимізована ергономіка. Електродвигун кутової шліфувальної машини Intertool Stark AG 850 R розвиває потужність до 850 Вт і забезпечує вражаючу швидкість обертання шпинделя з оснащенням. Для вибору оптимального режиму обробки матеріалів різної природи підтримується електронне регулювання швидкості (в межах від 2800 до 11000 об/хв). Ефективна система повітряного охолодження двигуна і його захист від пошкодження частинками абразивного пилу забезпечують тривалий термін служби. Ергономічний корпус інструменту оптимізований для комфортного і міцного хвата, а захисний кожух забезпечений захистом від провертання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Купити Stark AG 850 R
Кутова шліфмашина одноручна Stark AG-850R (130085020) 130085020 | 1 419 грн. |
УШМ Stark AG 850 R (130085020) | 1 419 грн. |
Кутова шліфувальна машина Stark AG 850R (130085020) | 1 519 грн. |
Болгарка Stark AG 850R 130085020 850 Вт | 1 490 грн. |
Одноручна кутова шліфмашина Stark AG-850R | 2 053 грн. |
Модификації Stark AG 850 R
Ціни на Stark AG 850 R |
---|---|---|---|---|
Stark AG 850 | від 1 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Stark AG 850 R | від 1 419 грн. | 5 пропозицій |