Болгарка GTM AG125/850
GTM AG125/850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG125/850
Усі ціни 26 →Болгарка GTM AG125/850 мережева 850 Вт, 125 мм | 1 199 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG125/850 (0.85 кВт, 125 мм) 2566 | 1 200 грн. |
Угловая шлифмашина Gtm 125мм AG125/850 | 1 195 грн. |
Кутова шліфмашина GTM 125мм AG125/850, 850 Вт | 1 199 грн. |
Мережева болгарка GTM AG125/850 (850 Вт, 125 мм) (2566) 2566 | 1 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →