Лещата Stanley 0-83-179 110 мм
Відео 2Фото 5 |
Stanley 0-83-179 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-83-179 110 мм
Усі ціни 15 →Лещата з швидкої регулюванням із зусиллям стиснення 180 кг STANLEY 0-83-17 | 2 510 грн. |
Лещата Stanley зі швидким регулюванням, зусилля стиснення 180 кг 0-83-179 | 2 510 грн. |
Тиски слесарные Stanley 110мм (0-83-179) | 2 510 грн. |
Лещата з швидкої регулюванням із зусиллям стиснення 180 кг STANLEY 0-83-17 | 2 510 грн. |
Тиски Stanley 180 кг 0-83-179 | 2 510 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →