Ножівка Stanley STHT1-20353
Відео 1Фото 14 |
Stanley STHT1-20353 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT1-20353
Усі ціни 16 →Ножовка Stanley Tradecut с закаленными зубьями 11 tpi, 550 мм STHT1-20353 | 669 грн. |
Ножівка по дереву Stanley Tradecut, довжина 550 мм, 11TPI STHT1-20353 | 669 грн. |
Ножовка по дереву универсальная Stanley Tradecut 550мм (STHT1-20353) | 669 грн. |
Ножівка по дереву Tradecut STANLEY STHT1-20353 | 669 грн. |
Ножівка STANLEY (STHT1-20353) | 669 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley STHT1-20353
Ціни на Stanley STHT1-20353 |
---|---|---|---|---|
Stanley STHT20348-1 | від 541 грн. | 27 пропозицій | ||
Stanley STHT20349-1 | від 541 грн. | 28 пропозицій | ||
Stanley STHT20354-1 | від 514 грн. | 31 пропозиція | ||
Stanley STHT20355-1 | від 556 грн. | 27 пропозицій | ||
Stanley STHT20350-1 | від 596 грн. | 28 пропозицій | ||
Stanley STHT20351-1 | від 507 грн. | 29 пропозицій | ||
Stanley STHT1-20352 | від 628 грн. | 2 пропозиції | ||
Stanley STHT1-20353 | від 669 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →