Стрічкова шліфмашина Stark BS 1010 (150021041)
Stark BS 1010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark BS 1010
Усі ціни 19 →Шлiфмашина стрічкова Stark BS-1010 (150021041) 150021041 | 2 690 грн. |
Шлифмашина ленточная Stark BS1010 (150021041) | 2 690 грн. |
Шліфувальна машина стрічкова Stark BS 1010 | 2 690 грн. |
Шліфмашина стрічкова Stark BS 1010 56088 | 2 690 грн. |
Шліфувальна машина Stark BS 1010 (150021041) | 2 690 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →