Болгарка Stark AG 2500 (130080050)
Stark AG 2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark AG 2500
Усі ціни 11 →Угловая шлифмашина Stark AG 2500 (130080050) | 3 997 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Stark Ag 2500 | 3 997 грн. |
Болгарка дворучна Stark AG 2500 | 3 996 грн. |
Шліфувальна машина Stark AG 2500 Profi (130080050) | 4 090 грн. |
Шліфувальна машина Stark AG 2500 Profi (130080050) 130080050 | 4 389 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості шліфувальної машини Stark AG 2500:
- Довжина мережевого шнура — 2 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →