Вантажна шина Starmaxx GH110 295/60 R22.5 150L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GH110 295/60 R22.5 150L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GH110 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 17 →Starmaxx GH110 (рульова вісь) 295/60 R22,5 150/147L | 10 462 грн. |
Starmaxx GH110 (рулевая) (295/60R22.5 150L) | 9 639 грн. |
Starmaxx GH110 Ecoplanet (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR | 9 812 грн. |
Starmaxx GH110 ECOPLANET 295/60 R22.5 150/147L | 9 425 грн. |
Грузовые шины Starmaxx GH110 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR 10025766 | 12 951 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Starmaxx GH110 295/60 R22.5 150L
Ціни на Starmaxx GH110 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Starmaxx GH110 295/60 R22.5 150L | від 9 171 грн. | 17 пропозицій | ||
Starmaxx GH110 315/60 R22.5 154L | від 12 179 грн. | 16 пропозицій | ||
Starmaxx GH110 315/60 R22.5 156L | від 13 772 грн. | 1 пропозиція |