Вантажна шина Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M 225/75 R17.5 " 129 M 235/75 R17.5 " 143 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 15 →Sailun SAR1 (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 7 030 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M PR16 | 6 440 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) (225/75R17.5 129M) | 7 251 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 16PR | 6 392 грн. |
Sailun SAR 1 (Рулевая) (225/75R17.5 129/127M) | 6 267 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M
Ціни на Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M | від 6 246 грн. | 15 пропозицій | ||
Sailun SAR1 235/75 R17.5 143L | від 6 408 грн. | 18 пропозицій |