Літня шина Starmaxx Incurro ST450 285/45 R20 112Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Incurro ST450 285/45 R20 112Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Incurro ST450 285/45 R20 112Y
Усі ціни 30 →Шина Starmaxx Incurro H/T ST450 285/45 R20 112Y XL | 4 536 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 285/45 ZR20 112Y XL | 4 509 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 285/45 ZR20 112Y XL | 5 050 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 285/45 R20 112Y XL | 5 322 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 (285/45R20 112Y) | 4 642 грн. |
ще 20 пропозицій
Керованість, економічність палива, дизайн, невелика зношеність treadwear 320 Шумність, жорстка та трохи тяжка, веде машину якщо хочете їхати більше 200 км/г Hagreaves: користуюся Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V менше місяця |
Додати відгук
Рекомендуємо
Не гріється, дуже еластична та економічна.