Літня шина Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H
Усі ціни 25 →Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H | 2 233 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H | 2 412 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (205/60R16 92H) | 2 211 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H 1000921062 | 2 306 грн. |
STARMAXX Novaro ST532 205/60R16 92H | 2 360 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H
Ціни на Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H | від 2 097 грн. | 25 пропозицій | ||
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V | від 2 277 грн. | 15 пропозицій | ||
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 96V | від 2 879 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →