Літня шина Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V
Усі ціни 14 →Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V | 2 424 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V | 2 618 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V 1001148776 | 2 497 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (205/60R16 92V) | 2 401 грн. |
STARMAXX Літня шина STARMAXX Novaro ST532 205/60R16 92V | 2 354 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V
Ціни на Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92H | від 2 097 грн. | 28 пропозицій | ||
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 92V | від 2 277 грн. | 14 пропозицій | ||
Starmaxx Novaro ST532 205/60 R16 96V | від 2 879 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →