Літня шина Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 H 215/55 R16 93 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V
Усі ціни 18 →Шина Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V | 2 320 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V | 2 408 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V | 2 714 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V 1001148782 | 2 486 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (215/55R16 93V) | 2 361 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V
Ціни на Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93H | від 2 504 грн. | 1 пропозиція | ||
Starmaxx Novaro ST532 215/55 R16 93V | від 2 320 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →