Будівельний фен STEINEL HL 1820 S 033316
STEINEL HL 1820 S 033316 |
|
Модель 033316 поставляється без насадок, а в комплекті моделі 052768 є дві насадки на сопло
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINEL HL 1820 S 033316
Усі ціни 8 →Будівельний фен Steinel HL 1820 S (033316) 033316 | 2 504 грн. |
Будівельний фен STEINEL HL 1820 S 033316 | 2 159 грн. |
Steinel Технічний фен Steinel HL 1820 S (033316) | 2 504 грн. |
Будівельний фен Steinel HL 1820 S (033316) | 2 504 грн. |
Будівельний фен Steinel HL 1820 S (ST033316) | 2 504 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості будівельного фена STEINEL HL 1820 S 033316:
- Довжина мережевого шнура — 1.8 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →