Будівельний фен STEINEL HG 2620 E 351809
Відео 1Фото 5 |
STEINEL HG 2620 E 351809 |
|
Модель 008338 поставляється без кейса і насадок в комплекті моделі 351809 є кейс, але немає насадок, а в комплекті моделі 008291 набір насадок на сопло, валик і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINEL HG 2620 E 351809
Усі ціни 7 →Steinel Технічний фен Steinel HG 2620 E (351809) | 19 311 грн. |
Будівельний фен Steinel HG 2620 E (351809) | 19 311 грн. |
Steinel HG2620 LCD ST351809 | 20 320 грн. |
Steinel HG2620 LCD ST351809 | 20 828 грн. |
Будівельний фен Steinel HG 2620 E (351809) 351809 | 19 311 грн. |
Steinel HG2620 LCD ST351809 | 21 336 грн. |
Будівельний фен Steinel HG 2620 E кейс (ST351809) | 19 311 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →