Будівельний фен STEINEL HG 2520 E 351601
Фото 3 |
STEINEL HG 2520 E 351601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINEL HG 2520 E 351601
Усі ціни 6 →Steinel Технічний фен Steinel HG 2520 E (351601) | 13 935 грн. |
Будівельний фен Steinel HG 2520 E (351601) | 13 935 грн. |
Steinel HG 2520 LCD ST351601 | 18 720 грн. |
Steinel HG 2520 LCD ST351601 | 19 188 грн. |
Будівельний фен Steinel HG 2520 E (351601) 351601 | 13 935 грн. |
Steinel HG 2520 LCD ST351601 | 19 656 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →