Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP 24 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP 24 см
Усі ціни 26 →Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см, черный, алюминий AR1924C | 419 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24см (AR1924CGP) | 419 грн. |
Ardesto Gemini Gourmet Portofino (AR1924CGP) ar1924cgp | 419 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см (AR1924CGP) AR1924CGP | 249 грн. |
Ardesto AR1924CGP | 419 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP 24 см | від 249 грн. | 28 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP 26 см | від 279 грн. | 35 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP 28 см | від 309 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →