Гайковерт Sthor 57097
Відео 1Фото 5 |
Sthor 57097 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sthor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sthor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sthor 57097
Гайковерт ударний мережевий STHOR 1100Вт (57097) | 4 803 грн. |
Sthor Гайковерт ударный STHOR 3/4 " 1100 Вт, 800 Nm, торц 24, 30, 32, 36 м | 5 775 грн. |
Гайковерт мережевий ударний Sthor 57097 1100 Вт 800 Hm | 6 875 грн. |
Гайковерт Ударний Мережевий 3/4" (1100 Вт) STHOR 57097 | 5 974 грн. |
Гайковерт ударный сетевой STHOR 3/4" 1100 Вт 800 Нм с насадками (57097) | 5 586 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →