Набір інструментів Intertool Storm ET-8110
Відео 3Фото 10 |
Intertool Storm ET-8110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm ET-8110
Усі ціни 23 →Набір інструментів Intertool ET-8110 110шт | 2 349 грн. |
Набор инструментов Intertool ET-8110 | 2 239 грн. |
Комплект інструментів Intertool STORM 110 предметів (ET-8110) | 2 429 грн. |
Набор инструментов 110 ед. storm, 1/2", 1/4", Сr-V intertool et-8110 | 3 146 грн. |
Intertool Intertool ET-8110 129419 | 2 699 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →