Зрошувач Sturm 3015-03-FS
Sturm 3015-03-FS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm 3015-03-FS
Розбризкувач Квітка Strum 3015-03-FS круговий полив | 115 грн. |
Дождеватель круговой Sturm "Цветок" (3015-03-FS) | 147 грн. |
Розпилювач квітка Sturm 3015-03-FS, Зрошувач | 147 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →