Зрошувач Cellfast BASIC (50-400)
Cellfast BASIC (50-400) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast BASIC (50-400)
Усі ціни 15 →Дощувач Cellfast 50-400 WULKAN sz BASIC 50-400, 95 м² | 132 грн. |
Зрошувач CELLFAST WULKAN, діаметр зрошення 8-11 м 50-400CELLFAST | 107 грн. |
Зрошувач Cellfast Wulkan 95 м² (50-400) | 107 грн. |
Зрошувач Cellfast WULKAN (50-400CELLFAST) 50-400CELLFAST | 107 грн. |
CELLFAST WULKAN (50-400CELLFAST) | 107 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →