Літня шина Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunwide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunwide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H
Усі ціни 25 →Шина Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H | 2 020 грн. |
Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H | 2 060 грн. |
Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H | 2 291 грн. |
Sunwide Rolit 6 (205/70R15 96H) | 1 989 грн. |
Летние шины Sunwide Rolit 6 205/70 R15 96H 1001146969 | 1 991 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →