Літня шина Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H 205/70 R15 96 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H
Усі ціни 29 →Шина Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H | 1 889 грн. |
Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H | 2 012 грн. |
Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H | 2 087 грн. |
Летние шины Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H 1002213399 | 1 916 грн. |
Powertrac Adamas H/P (205/70R15 96H) | 1 852 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H
Ціни на Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H |
---|---|---|---|---|
Powertrac Adamas H/P 205/70 R15 96H | від 1 837 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →