Літня шина Roadmarch Primestar 66 205/70 R15 96H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Roadmarch Primestar 66 205/70 R15 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadmarch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadmarch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadmarch Primestar 66 205/70 R15 96H
Усі ціни 21 →Roadmarch Primestar 66 205/70 R15 96H | 1 892 грн. |
Летние шины Roadmarch Primestar 66 205/70 R15 96H 1002003485 | 1 884 грн. |
Roadmarch Primestar 66 (205/70R15 96H) | 1 818 грн. |
ROADMARCH Primestar 66 205/70R15 96H | 1 821 грн. |
Roadmarch Primestar 66 205/70 R15 96H | 1 746 грн. |
ще 16 пропозицій
Нормально Ціна. У принципі, все нормально. Не виявив Sergey Nikitenko: користуюся Roadmarch Primestar 66 185/65 R14 86H кілька місяців |
Бюджетні шини ціна, відбалансувалась без проблем, краще така ніж преміальний хлам на ОЛХ шумна, важкувата |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →