Вантажна шина Supercargo SC168 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Supercargo SC168 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Supercargo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Supercargo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Supercargo SC168 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 17 →Supercargo SC168 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 13 327 грн. |
Supercargo SC168 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 12 240 грн. |
Supercargo SC168 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 24PR | 12 371 грн. |
Supercargo SC168 385/65 R22.5 164K | 11 950 грн. |
SuperCargo SC168 (Прицепная) (385/65R22.5 164K) | 11 730 грн. |
ще 12 пропозицій