Сходи Intertool LT-3026 260 см
Intertool LT-3026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-3026 260 см
Усі ціни 9 →Лестница Intertool LT-3026 | 3 330 грн. |
Intertool Intertool LT-3026 122227 | 3 999 грн. |
Сходи приставні телескопічні Intertool 8 сходинок (LT -3026) | 3 599 грн. |
Драбина Intertool LT-3026 (8 щаблів) | 3 999 грн. |
Драбина алюмінієва телескопічна Intertool LT-3026 | 3 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →