Стрем'янка Intertool LT-1008 172 см
Intertool LT-1008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-1008 172 см
Усі ціни 13 →Стремянка Intertool LT-1008 | 2 497 грн. |
Intertool Intertool LT-1008 122223 | 2 999 грн. |
Стрем'янка Intertool 8 сходинок (LT-1008) | 2 699 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-1008 (8 щаблів) | 2 999 грн. |
Стрем'янка з алюмінію, 8 сходинок, висота до платформи 1720 мм INTERTOOL L | 2 999 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →