Ланцюгова пила Svityaz BP-45-18/2 Pro (101457)
Svityaz BP-45-18/2 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svityaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svityaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svityaz BP-45-18/2 Pro
Усі ціни 13 →Бензопила ланцюгова Світязь БП-45-18/2PRO (101456) | 2 930 грн. |
Бензопила Свитязь БП-45-18/2 Pro | 2 427 грн. |
Бензопила ланцюгова СВІТЯЗЬ БП-45-18/2PRO (101456) | 2 814 грн. |
БЕНЗОПИЛА цепная - бп-45-18/2 pro (3.5кВт, 5.5кг) (світязь) | 2 478 грн. |
Бензопила СВІТЯЗЬ БП-45-18/2 PRO (101456) | 2 729 грн. |
ще 8 пропозицій