Витяжка Sweet Air Tornado 60 Glass Lux WH білий
Відео 1Фото 7 |
Sweet Air Tornado 60 Glass Lux WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sweet Air 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sweet Air.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sweet Air Tornado 60 Glass Lux WH
Ціни на Sweet Air Tornado 60 Glass Lux WH |
---|---|---|---|---|
Sweet Air Tornado 60 Glass Lux CH бежевий | від 5 870 грн. | 3 пропозиції | ||
Sweet Air Tornado 60 Glass Lux WH білий | від 5 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Sweet Air Tornado 60 Glass Lux BK чорний | від 5 820 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →