Витяжка Best CHEF Horizon Box 1100 BL 60 чорний
Фото 14 |
Best CHEF Horizon Box 1100 BL 60 чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Horizon Box 1100 BL 60 чорний
Усі ціни 25 →Bestchef Horizon box 1100 black 60 | 7 899 грн. |
Best Chef Horizon box 1100 black 60 (4F263B2L7A) | 6 458 грн. |
Витяжка телескопічна Best Chef Horizon box 1100 black 60 (4F263B2L7A) | 6 605 грн. |
Best Chef Horizon box 1100 Black 60 | 7 899 грн. |
Best Chef Horizon box 1100 black 60 (4F263B2L7A) | 6 426 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Best CHEF Horizon Box 1100 BL 60
Ціни на Best CHEF Horizon Box 1100 BL 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Horizon Box 1100 WH 60 білий | від 6 350 грн. | 25 пропозицій | ||
Best CHEF Horizon Box 1100 BL 60 чорний | від 6 425 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →