Витяжка ELEYUS Breeze 1200 60 BL чорний
Фото 13 |
ELEYUS Breeze 1200 60 BL чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 1200 60 BL чорний
Усі ціни 57 →Кухонна витяжка Eleyus BREEZE G 1200 60 BL | 6 779 грн. |
ELEYUS BREEZE 1200 60 BL | 5 841 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 1200 60 BL | 5 730 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 1200 60 Bl | 5 711 грн. |
ELEYUS BREEZE 1200 60 BL | 5 812 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 1200 60 BL
Ціни на ELEYUS Breeze 1200 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 1200 60 BG бежевий | від 4 789 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 WH білий | від 4 295 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 IS нержавіюча сталь | від 4 799 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 BL чорний | від 4 731 грн. | 61 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →