Витяжка VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED нержавіюча сталь
Фото 7 |
VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED нержавіюча сталь потужна |
|
Високопродуктивна вбудована телескопічна кухонна витяжка з висувною панеллю, ефективної підсвічуванням і механічними перемикачами. Обладнана потужним і довговічним електродвигуном зі збалансованим відцентровим вентилятором-турбіною, що забезпечує високу продуктивність всмоктування (до 1100 м³/год). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування кухонь середньої або великої площі (17-27 м²).
Має стандартну для великої побутової техніки ширину 60 см і легко вбудовується в підвісну кухонні меблі. Корпус і видима частина витяжки VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED виконані з високоякісної нержавіючої сталі. Як і багато моделей аналогічного класу, ця модель обладнана простою і надійною системою механічних перемикачів, які приховані в складеному положенні. Підтримуються три швидкості обертання вентилятора і включення/виключення підсвічування (два яскравих світлодіодних лампи на SMD-елементи по 3 Вт).
Перша швидкість впорається зі всмоктуванням випарів однієї-двох активних конфорок, друга підійде для смаження риби, а високопродуктивна третя дасть змогу виконати швидке провітрювання за рахунок повної заміни повітря. Крім відведення повітря за межі приміщення, витяжка може працювати в режимі рециркуляції, виконуючи його очищення пропусканням через змінний вугільний фільтр, вбирає запахи (купується окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED нержавіюча сталь
Вытяжка Ventolux garda 60 inox (1100) smd led | 5 453 грн. |
Витяжка VENTOLUX GARDA 60 INOX (1100) SMD LED | 5 453 грн. |
Ventolux GARDA 60 INOX (1100) SMD LED | 5 453 грн. |
Витяжка Ventolux GARDA 60 Inox (1100) SMD LED | 4 949 грн. |
Витяжка ventolux garda 60 inox (1100) smd led | 5 453 грн. |
Модификації VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 Crema 1100 SMD LED бежевий | від 5 453 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 WH 1100 SMD LED білий | від 4 999 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 Inox 1100 SMD LED нержавіюча сталь | від 4 949 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 1100 SMD LED чорний | від 4 349 грн. | 11 пропозицій |