Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Радіокеровані моделі   /   Квадрокоптери (дрони)   /   Syma

Квадрокоптер (дрон) Syma Z5

Фото - Квадрокоптер (дрон) Syma Z5
Відео 3Фото 9
Syma Z5
Політ:до 12 хв, швидкість 11 км/год
Камера:немає
Розміри:330x180x65 мм, складаний

Іграшкова модель в образі і подобі дрона-вертольота, але без характерного верхнього гвинта - двигуни розташовані на крилах коптера, що складаються. Syma Z5 наводиться в рух чотирма гвинтами. Дрон розвиває горизонтальну швидкість польоту близько 11 км/год і може перебувати в повітрі приблизно 12 хв. На зарядку акумуляторної батареї необхідно закладати півгодини. За потреби акумулятор заряджається від порту USB.

Зв'язок коптера з контролером управління підтримується на відстані до 30 м, а налагоджений він на робочій частоті 2.4 ГГц. Пульт отримує живлення від чотирьох "пальчикових" батарейок (формату АА). У моделі передбачили встановлені маневри польоту, можливість виконання акробатичних трюків (перевороти на 360°), функцію блокування курсу та бортове підсвічування (курсовий ліхтар). У штатній комплектації дрона є чотири запасні пропелери і зарядний пристрій для акумуляторної батареї моделі 1S. Літальний апарат випущений на пластиковому шасі і має габарити 330x180x65 мм.

Всі характеристики
Характеристики Z5
Літні характеристики
Макс. час польоту12 хв
Горизонтальна швидкість11 км/год
Камера
Тип камеринемає
Режими польоту та датчики
Режими польотуакробатичний режим
Датчикигіроскоп / 6-осьовий /
Управління і передавач
Управліннятільки пульт ДК
Радіус дії30 м
Частота управління2.4 GHz
Джерело живлення пульта ДУ4xAA
Двигун і шасі
Кількість гвинтів4 шт.
Складана конструкція
Акумулятор
Ємність акумулятора0.5 Агод
Напруга живлення3.7 В
Модель акумулятора1S
Акумуляторів в комплекті1 шт.
Зарядка від USB
Інше
Захищений корпус
Підсвічування корпуса / курсовий ліхтар /
Незвичайний дизайн
Матеріал корпусапластик
Розміри330x180x65 мм
Офіційний сайтsymatoys.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syma 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syma.

Купити Syma Z5

Усі ціни 8 →

Іграшка на радіокеруванні Syma Квадрокоптер-гелікоптер 32 см (Z5)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 359 грн.

Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуванням та складною конструкцією 33 см (Z5)

повітряний транспорт, квадрокоптер, для сухої погоди, сірий, помаранчевий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 099 грн.

Іграшковий квадрокоптер Syma Z5 сіро-помаранчевий (Z5)

Іграшковий квадрокоптер Syma Z5 сіро-помаранчевий має унікальний дизайн дрона-гелікоптера. Ним легко літати за допомогою 1 кл... щеавіші зльоту та посадки та автоматичного зависання. Має компактний дизайн для зручного зберігання та транспортування. Виконуйте 360 перевороти та заздалегідь запрограмовані маневри польоту. Квадрокоптер має режим блокування курсу — так званий «headless» режим. Він дозволяє коптеру рухатися щодо пульта незалежно від того, куди спрямована його передня частина. Функція спеціально розроблена для новачків. Режим у поєднанні з утриманням висоти робить керування коптером простим і безпечним навіть для новачків, які вперше взяли в руки пульт управління.
Будинок ІграшокЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 008 грн.

Радіокерована іграшка Syma Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуванням та складною конструкцією 33 см (Z5)

+ 162 балів ITbox, повітряний транспорт, квадрокоптер, для сухої погоди, сірий, помаранчевий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Syma Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуванням та складною конструкцією 33 см (Z5) Квадрокоптер Квадрокоптер Z5 з 2.4 ГГц керуван

повітряний транспорт, квадрокоптер, для сухої погоди, сірий, помаранчевий
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Syma Z5

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди