Карта пам'яті T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 128 ГБ (TG-128GBSD10U3-01)
T&G microSDXC class 10 UHS-I U3 128GB + SD adapter |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог T&G 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі T&G.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 128 ГБ
Усі ціни 18 →T&G microSDXC 128GB Class 10 UHS-I U3 + SD-адаптер (TG-128GBSD10U3-01) | 318 грн. |
Карта памяти MicroSDXC 128GB UHS-I U3 Class 10 T&G + SD-adapter (TG-128GBS | 441 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 128GB UHS-I U3 Class 10 T&G + SD-adapter (TG-128GB | 274 грн. |
T&G MicroSDXC 128GB UHS-I U3 Class 10 + SD-adapter (TG-128GBSD10U3-01) TG- | 284 грн. |
T&G 256 GB microSDHC/microSDXC Professional 1066x UHS-I SILVER Series | 399 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter
Ціни на T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter |
---|---|---|---|---|
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 32 ГБ | від 109 грн. | 18 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 64 ГБ | від 164 грн. | 18 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 128 ГБ | від 274 грн. | 18 пропозицій | ||
T&G microSD class 10 UHS-I U3 + SD adapter 256 ГБ | від 612 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →