Вантажна шина Roadshine RS602 11 R20 152K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS602 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS602 11 R20 152K
Усі ціни 17 →Roadshine RS602 (універсальна) 11.00 R20 152/149K | 11 225 грн. |
Roadshine RS602 (универсальная) 11 R20 152K | 10 346 грн. |
Roadshine RS602 (универсальная) 11.00 R20 152/149K 18PR | 10 260 грн. |
Roadshine RS602 (Универсальная) (11/80R20 152/149K) | 9 853 грн. |
Roadshine RS602 11/80 R20 152/149K | 10 110 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Roadshine RS602 11 R20 152K
Ціни на Roadshine RS602 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS602 8.25 R20 139K | від 7 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Roadshine RS602 9 R20 144K | від 7 694 грн. | 15 пропозицій | ||
Roadshine RS602 10 R20 149K | від 8 459 грн. | 16 пропозицій | ||
Roadshine RS602 11 R20 152K | від 9 844 грн. | 17 пропозицій | ||
Roadshine RS602 12 R20 156K | від 10 395 грн. | 14 пропозицій |