Сковорідка TALKo D50261 26 см сріблястий
Фото 3 |
TALKo D50261 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D50261 26 см сріблястий
Усі ціни 7 →TALKo АD50261 | 1 199 грн. |
Сковорода Talko Веста 26 см темно-сіра з алюмінієвою кришкою (AD50261) | 1 399 грн. |
TALKo D50261 | 669 грн. |
Сковорода Talko Селена з кришкою 26 см (D50261) | 669 грн. |
Сковорода Talko з алюмінієвою кришкою 26см (АD50261) | 1 399 грн. |
Сковорода Talko з кришкою 26 см (D50261) | 935 грн. |
Сковорода з кришкою Талко d26 см h5,9 см литий алюміній (D50261) | 735 грн. |
Модификації TALKo D50261
Ціни на TALKo D50261 |
---|---|---|---|---|
TALKo D50221 22 см сріблястий | від 499 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D50241 24 см сріблястий | від 579 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D50261 26 см сріблястий | від 669 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →