Сковорідка TALKo D50221 22 см сріблястий
Фото 3 |
TALKo D50221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D50221 22 см сріблястий
Усі ціни 6 →TALKo D50221 | 499 грн. |
Сковорода Talko Селена з кришкою 22 см (D50221) | 499 грн. |
Сковорода Talko Веста 22 см темно-сіра з алюмінієвою кришкою (AD50221) | 669 грн. |
Сковорода Talko з алюмінієвою кришкою 22см (АD50221) | 1 215 грн. |
Сковорода Talko з кришкою 22 см (D50221) | 749 грн. |
Сковорода з кришкою Талко d22 см h5 см лита алюміній (D50221) | 560 грн. |
Модификації TALKo D50221
Ціни на TALKo D50221 |
---|---|---|---|---|
TALKo D50221 22 см сріблястий | від 499 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D50241 24 см сріблястий | від 579 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D50261 26 см сріблястий | від 669 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →