Сковорідка TALKo D50220 22 см сірий
Фото 3 |
TALKo D50220 22 см 24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D50220 22 см сірий
Усі ціни 6 →Сковорода Talko Веста без кришки 22 см (АD50220) | 559 грн. |
Сковорода Talko Селена без кришки 22 см (D50220) | 349 грн. |
Сковорода TALKO 220мм з а/п покриттям АD50220 | 759 грн. |
Сковорода Talko без кришки 22 см (АD50220) | 815 грн. |
Сковорідка d22см б/кришки а/п Dark Grey granite АD50220 ТАЛКО | 799 грн. |
Сковорода Talko Веста без кришки 22 см (граніт темно-сірий) (AD50220) | 731 грн. |
Модификації TALKo D50220
Ціни на TALKo D50220 |
---|---|---|---|---|
TALKo D50220 22 см сірий | від 349 грн. | 6 пропозицій | ||
TALKo D50240 24 см сріблястий | від 399 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →