Сковорідка TALKo D40241 24 см
Фото 3 |
TALKo D40241 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D40241 24 см
Усі ціни 7 →TALKo D40241 | 449 грн. |
Сковорода Talko Вінтаж з кришкою 24 см (D40241) | 569 грн. |
Сковорода TALKO з кришкою 240мм D40241 | 456 грн. |
Сковорода Talko Вінтаж з кришкою 24 см (D40241) | 559 грн. |
Сковорода 240мм з кришкою d40241 | 687 грн. |
Сковорода d24 см із кришкою D40241 Вінтаж ТАЛКО | 561 грн. |
Сковорода з кришкою Талко d24 см h6 см лита алюміній (D40241) | 410 грн. |
Модификації TALKo D40241
Ціни на TALKo D40241 |
---|---|---|---|---|
TALKo D40221 22 см | від 370 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo D40241 24 см | від 410 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo D40261 26 см | від 369 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →