Об'єктив Tamron 20-40mm f/2.8 VXD Di III
Фото 7 |
Tamron 20-40mm f/2.8 VXD Di III |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Тлумачення позначень (маркування) в об'єктивах Tamron?За абревіатурами у повному найменуванні об'єктива легко дізнатися всю його таємницю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tamron 20-40mm f/2.8 VXD Di III
Усі ціни 9 →Ширококутний об'єктив Tamron 20-40mm f/2.8 DI III VXD (A062S) | 30 287 грн. |
Ширококутний об'єктив Tamron 20-40mm f/2.8 DI III VXD (A062S) | 25 710 грн. |
Tamron 20-40mm f/2.8 DI III VXD (A062S) | 26 500 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Tamron 20-40mm f/2.8 Di Iii Vxd (Sony-E) | 38 205 грн. |
Объектив для фотоаппарата Tamron 20-40mm f/2.8 Di Iii Vxd (Sony-E) | 37 694 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →