Тест автофокуса объектива Tamron 24-70mm f2 8 G2 на камере canon eos r6.
7 квітня 20213 616 переглядів
GOLDEN | Canon EOS R6 & Tamron 24-70 f/2.8 G2 [4k]
14 травня 202113 638 переглядів
Canon 5D mark IV + Tamron 24-70mm f2.8 Portrait Photoshoot Behind the Scenes
16 серпня 2020122 246 переглядів
Canon vs Tamron vs Sigma | 24-70 Showdown | Part 2 | 4K
10 жовтня 201741 318 переглядів
California | Canon EOS 6D | Tamron 24-70mm F2.8
2 травня 2018131 перегляд
First impression Tamron 24-70mm f/2,8 G2 for Canon
16 грудня 202013 099 переглядів
FULL FRAME ON A BUDGET / Canon EOS RP + Tamron 24-70mm f2.8 G1
24 червня 202025 200 переглядів
DPReview TV: Nikkor 24-70mm F2.8 S - The First Great Nikon Standard Zoom?
3 серпня 2019225 662 перегляда
Best budget lens for the Canon EOS RP | Tamron 24-70mm f2.8 VC USD
9 червня 20212 165 переглядів
DIY // How to replace loose lens rubber rings // Tamron 24-70mm f2,8 VC USD
19 вересня 20183 806 переглядів
Fall Vibes / Sony FS5 cinematic footage with Tamron 24-70mm f2.8
30 вересня 20172 661 перегляд
24-70mm Showdown - Nikon F vs Z vs Tamron vs Sigma Art
13 червня 2019181 958 переглядів
Blackmagic Ursa Mini Pro | Tamron 24-70mm f2.8 G2 Lens (4k)
8 грудня 20186 826 переглядів
Comparison: Tamron 28-75mm f2.8 vs Sigma 24-70mm f2.8 | Photo Video Samples
21 березня 20205 455 переглядів
BEST FIRST PROFESSIONAL LENS | TAMRON 24 -70mm f2.8 VC
5 вересня 20157 167 переглядів
A7RM2 + tamron 24-70mm f2.8 VC + chinese adapter
18 серпня 20151 614 переглядів
Canon 24-70 F2.8 II vs. Tamron 24-70 VC Shootout
4 жовтня 2012482 435 переглядів
24-70mm f2.8 Showdown! 6 Sharpness & Image Quality
1 травня 2012211 501 перегляд
Focus test: Sony A7Rii / A7R ii with Tamron 24-70mm f2.8 VC lens and Metabones IV adapter
7 серпня 201526 461 перегляд
Black Magic Pocket- Tamron 24-70mm f2.8 VC
16 листопада 20135 224 перегляда
Canon vs Tamron VC vs Sigma 24-70mm 2.8 Comparison Review
29 травня 2012782 213 переглядів
Canon 24-70mm Mark II vs. Tamron 24-70mm VC Review-H.264 Final
13 березня 201324 611 переглядів
24-70mm f2.8 Showdown! 2 - FOCUS
27 квітня 2012277 427 переглядів
Canon 24 -70mm F4 IS USM vs Tamron 24-70mm F2.8 VC
22 квітня 201627 552 перегляда
Canon EOS 550D vs. Canon EOS 5D Mark III - with Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD (Test)
17 червня 2014842 перегляда
24-70mm f2.8 Showdown! Tamron/Canon/Nikon/Sigma
26 квітня 2012266 472 перегляда
Compare Series #3 - Tamron 24-70mm F2.8 VC vs Samyang 35mm F1.4 & Sigma 50mm F1.4
15 серпня 20133 736 переглядів
Canon 6d - 24/70MM f2.8 Tamron Raw Video / Magic Lantern.
30 жовтня 2014793 перегляда
EUROPEAN LENS 2012-2013 - Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD
25 жовтня 20125 897 переглядів
[4K/60p] Canon 1DX II & Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD Indoor - hangocan Hà Ngọc Ẩn anhangoc
14 вересня 2016248 переглядів
01 - TAMRON SP AF 24-70mm F2.8 Di VC USD G2
19 жовтня 2017319 переглядів
[4K/60p] Canon 1DX II & Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD Outdoor - hangocan Hà Ngọc Ẩn anhangoc
15 вересня 2016314 переглядів
24-70MM 2.8 - NAJLEPSZY OBIEKTYW JAKI UŻYWAŁEM! *Canon Sigma Tamron*
2 травня 202224 109 переглядів
DLACZEGO Obiektyw Tamron 24-70 f2.8 VC w 2021
7 червня 20215 239 переглядів
AF Test Tamron SP 24-70mm f2.8 VC USD Raw Test Footage
29 березня 2016537 переглядів
Canon 5D Mark II 23.976fps | Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD | 4K Video
10 червня 2023264 перегляда
Ensituntumaa - Nikon D850 - Tamron 24-70mm G2
2 лютого 2018892 перегляда
Could Be Better than 16-55 2.8 ? | Viltrox EF-FX2 ✘ Tamron 24-70mm F2.8 VC Fujifilm X-T4 Review
17 серпня 20203 124 перегляда
Fitness photoshoot at Vortex Gym (Canon EOS RP + Tamron 24-70mm f2.8, Godox SK400ii + AD300pro)
28 травня 2021303 перегляда
BELAJAR FOTOGRAFI - REVIEW TAMRON 24-70 f2.8 . LENSA ZOOM POTRAIT PALING WORTH IT
7 вересня 20201 256 переглядів
【Cinematic&Test&Review】SONY FE 24-70mm F2.8 GMⅡ VS Tamron 28-75mm F2.8 G2
21 червня 202211 808 переглядів
GH4 Tamron 24-70mm F2.8 V-Log L
17 січня 20165 047 переглядів
Canon 24-70 vs tamron 24-70
12 листопада 201918 386 переглядів
[렌즈리뷰] 탐론 표준줌렌즈 (Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD G2) 리뷰 / 사용기
7 липня 201914 814 переглядів
FMD//33: Tamron 24- 70mm f2.8 VC OBJEKTIV-TEST Review an der Canon 6D
22 січня 2016511 переглядів
【レンズ1本だけ持っていくなら?】【TAMRON】タムロンSP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2レンズの写真と動画撮って出しレビュー
5 травня 20222 551 перегляд
Fotografieren an der WEISSEN DÜNE auf Norderney - Tamron 24-70mm f2.8 VC & Canon 6D
24 травня 2016180 переглядів
Instagram Mission on The Beach Hawaii Nikon D750 Tamron 24-70mm 70-300mm ハワイビーチ撮影
17 серпня 201612 621 перегляд