Зимова шина Taurus 601 Winter 175/70 R13 82T
Виберіть розмір шин
Taurus 601 Winter 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 601 Winter 175/70 R13 82T
Усі ціни 21 →Шина Taurus WINTER 601 175/70 R13 82T | 1 612 грн. |
Taurus 601 Winter 175/70 R13 82T | 1 695 грн. |
Taurus 601 Winter 175/70 R13 82T | 1 782 грн. |
Taurus Winter 601 (175/70R13 82T) | 1 709 грн. |
Зимние шины Taurus 601 Winter 175/70 R13 82T 1000639894 | 1 771 грн. |
ще 16 пропозицій
поставил комплект на бмв е46 , 2 литра дизель , на льду не едет вообще , а так мягкие безшумные , страдают от ударов сегодня поймал две ямы в ряд порвало покрышку )) ездить можно конечно , но если есть деньги нужно брать что то получше , а так реально что напрягает это безпомощность на льду , по снегу норм ходят цена на льду не очень ) користуюся Taurus 601 Winter 225/45 R17 94H більше року |
Купив пару днів тому цю шину, хотів поки що написати перше, що глибина протектора 8мм. Ще на машину не ставив не можу більше написати, як тільки покатаюся обов'язково напишу. Зроблено не в Китаї Поки не знайшов щойно купив(ла) Taurus 601 Winter 205/60 R16 96H |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →