Зимова шина Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T
Усі ціни 28 →Шина Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T | 1 619 грн. |
Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T | 1 701 грн. |
Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T | 1 865 грн. |
Starmaxx Arcterrain W860 (175/70R13 82T) | 1 672 грн. |
Зимние шины Starmaxx Arcterrain W860 175/70 R13 82T 1001917575 | 1 755 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →