Літня шина Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W
Усі ціни 32 →Шина Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W XL | 2 620 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W XL | 2 543 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W XL | 2 827 грн. |
Taurus Ultra High Performance (215/50R17 95W) | 2 721 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W XL | 3 036 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W
Ціни на Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 215/50 R17 95W | від 2 502 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →