Литий диск DISLA 602 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6
Фото 6 | від 3 538 до 4 667 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації DISLA 602 29
Характеристики
DISLA 602 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 602 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Disla Raptor R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (silver) 100093079 | 3 951 грн. |
Диски Disla Raptor 7,5x17 5x112 ET40 DIA66,6 (silver) | 3 739 грн. |
Disla Raptor (R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) silver | 3 538 грн. |
Disla Raptor 7.5x17 5x112 ET40 DIA66.6 S | 3 920 грн. |
Диск Disla Raptor silver R17 W7,5 PCD5x112 ET40 DIA66,6 | 3 810 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі