Літня шина Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W
Усі ціни 26 →Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W XL | 2 703 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W XL | 2 754 грн. |
Taurus Ultra High Performance (215/55R17 98W) | 2 700 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W XL | 3 006 грн. |
Летние шины Taurus UHP 215/55 ZR17 98W XL 1001118668 | 2 711 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W
Ціни на Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V | від 2 665 грн. | 25 пропозицій | ||
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94W | від 6 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W | від 2 592 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →